MÖBLER / Bord / Biblioteksbord 13016049
nr 1301 6049
Biblioteksbord
1920-tal. Bredd: 132, djup: 60 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:01:02
200 kr